Kim jesteśmy?

Dzień dobry,

Serdecznie witamy na naszej stronie! Mamy nadzieję, że odnajdą Państwo u nas to, czego szukają.

Jesteśmy dwójką młodych przedsiębiorców, którzy stawiają na najbardziej nowoczesną i ostatnio najczęściej wybieraną drogę konsumpcji, a więc sprzedaż wysyłkową. I nic dziwnego, bowiem wystarczy zrobić kilka klików, a towar sam znajdzie się u Państwa w domu, w biurze czy na urlopie.

Naszym zadaniem jest wyszukiwanie hurtowni, która oferuje produkty najlepszej jakości, podpisywanie umów długoterminowych, wynegocjowanie jak najlepszej ceny i zaoferowanie jej dla Państwa! Obecnie oferujemy wysokiej jakości produkty kosmetyczne, ale także sprzęt medyczny dla domu oraz dla lekarzy.

Dbamy i dołożymy wszelkich starań, by wysyłka zamówionego towaru nastąpiła w ciągu 24 godzin liczonych w dniach roboczych (poniedziałek-piątek). Współpracujemy z przewoźnikami oferującymi jak najszybszy czas dostawy. 

Na każdy zakup wystawiamy fakturę elektroniczną. Jesteśmy płatnikami VAT, sumiennie rozliczamy się z urzędami. W każdej chwili możesz nas sprawdzić na podanej przez polski rząd stronie internetowej: https://ppuslugi.mf.gov.pl/_/ wpisując numer NIP 8982249804 należący do firmy E-Cosmo Sp. z o.o. 

http://www.krs-online.com.pl/e-cosmo-sp-z-o-o-krs-10425861.html 

Narazie obsługujemy dwa kanały sprzedaży: nasza strona internetowa, na której właśnie Państwo są, oraz nasze konto na portalu www.allegro.pl 

https://allegro.pl/uzytkownik/e-cosmo?bmatch=baseline-var-cl-n-uni-1-4-0312

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8-17 oraz mailowego 24h na dobę. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl