Leżanka kosmetyczna jest jednym z ważniejszych elementów spośród sprzętów, które wyposażają gabinety SPA oraz kosmetyczne. Odpowiednio dobrany stół, fotel lub leżanka mogą nam służyć latami i być wykorzystywane do bardzo wielu zabiegów. 

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów leżanek kosmetycznych. Wyboru powinniśmy dokonać zgodnie z rodzajem zabiegów, jakie zamierzamy na nich wykonywać. Pierwszym rozróżnieniem jest podział na: łóżka, fotele oraz stoły kosmetyczne. Wśród nich możemy dokonać również podziału na sprzęty: składane, mechaniczne, a także elektryczne. 

Stoły kosmetyczne w salonach SPA, wykorzystywane są zazwyczaj podczas masażu czy zabiegów na całym ciele, jak np. peeling, które wykonuje się na kliencie w pozycji leżącej. Fotele natomiast, sprawdzają się świetnie podczas pedicure’u lub pielęgnacji nóg. Leżanka, nazywana także łóżkiem, jest najbardziej uniwersalnym rodzajem mebla w salonach i gabinetach SPA.  Łączy w sobie bowiem zalety zarówno fotela, jak i stołu kosmetycznego. Możemy wykonywać na niej zabiegi na kliencie w pozycji leżącej, półleżącej lub półsiedzącej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl